MČR U15 zná prvního finalistu

11.05.2013 17:45

1. Semifinále – Slavia MBA Kroměříž – Sršni Sokol Písek 62:61 (19:13, 34:27, 47:45)

A je to tu, sobotní program udržuje diváky a fanoušky ve varu. Pomalu se blíží vrchol turnaje, od finále je to jen krůček. V semifinále se střetávají Sršni s Kroměříží. Úvodní část je vyrovnaná, až 2 minuty před koncem 1. části Kroměříž trochu odskakuje na +6. Po první části 19:13.

První dvě minuty druhé části patří Písku, snižuje na -2.  Vyrovnaná čtvrtina, avšak v posledních dvou minutách Kroměříž utíká na +7.

V polovině 3. části +3 pro Kroměříž. Bitva pokračuje. Přetahování o každý bod. Do závěrečné části jde Kroměříž +2

Úvod poslední části patří Písku. 5:26 do konce základní části - +3 pro Písek. 3 minuty do konce a Písek je vedení +10. Drama – minuta do konce a je to +3 pro Písek. Infarktový konec – 10 vteřin do konce +1 pro Kroměříž, míč mají Sršni. 2 vteřiny do konce – Písek ztráta.Je dobojováno. Kroměříž je ve finále.

Střelci Kroměříž: Nábělek 21, Pobořil 13, Bartošík 9

Střelci Písek: Kozák 26, Pták 13, Švarc 8